به نام خدا

كاركرد خانواده

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
پنج كاركرد اصلي خانواده ترسيم شده است؛ در نظام سياسي و امنيتي، در نظام اقتصادي و مالي، در نظام مذهبي و معرفتي، در نظام آموزشي و مهارتي و در نظام حقوقي و قضايي.
خانواده مسئول تأمين حاكمان و مسئولين نظام و نيروهاي نظامي و انتظامي است. خانواده است كه مديران بازرگاني و بنگاه‌دارن و حسابداران را تأمين مي‌كند، فقها و مبلّغين ديني و اسلام‌شناسان و مديران مساجد و هيئات را، اساتيد مدارس و دانشگاه‌ها، دبيران و آموزگاران را و همچنين قضات و حقوق‌دانان و قانون‌گذاران كشور را. خانواده تلاش مي‌كند نيازهاي خود را از طريق نظام‌هاي اجتماعي تأمين نمايد و از اين رو به شدّت در كنش با تمامي اين نظام‌هاست.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۷۷ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:
اللهم صل علي محمد و آل محمددوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
سلامدوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
سلامدوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
سلامدوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
سلامدوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN