به نام خدا

راهبردهاي همسريِ خوب

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
چهار راهبرد: تأثيرگذاري در ارتباط، مثبت‌انديشي در پذيرش واقعيات، همراهي و همدمي، فرصت‌سازي براي روابط عاشقانه ذكر شده‌اند. ذيل هر راهبرد، چهار يا پنج تاكتيك بيان شده است.
من تخصص روانشناسي و روانكاوي ندارم. اصلاً دانشگاه كه درس نخوانده‌ام. در حوزه هم بيشتر فقه و اصول و فلسفه و منطق. ولي نمي‌دانم اين برادر چرا كليد كرده بود كه حتماً در پروژه رز بايد همكاري كني و مدام سفارش‌هاي عجيب و غريب مي‌داد. يكي هم همين كه مي‌بينيد. مصرّ بود اين طور موضوعاتي كه به زندگي مشترك زوج‌هاي جوان كمك مي‌كند را فهرست نمايم و يا به صورت نمودار. تلاش مي‌كرد كتاب منتشر نمايد و كلاس‌هاي آموزشي برگزار. بنده هم علي‌رغم اعترافم به اين‌كه دانشش را ندارم، صرفاً براي بي‌پاسخ نگذاشتن تقاضاهاي ايشان، در حدّ توانم، آن‌چه مي‌توانستم را تجميع كرده‌ام.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۹۷ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:
عاليسه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN