به نام خدا

تطبيق امكانات سامانه پويا بر طرح سامانه جديد رز

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
فهرستي از سوي كارفرما ارائه شده مشتمل بر خواسته‌هايي كه براي نرم‌افزار خود در نظر دارد. پيمانكاري كه قرار است كار را به انجام برساند، صفر تا صد، ساعت كار اضافه كرده و بنده نيز آن را با نرم‌افزار PDM‌ كه قبلاً طراحي كرده بودم تطبيق داده‌ام.
شش هفت سال پيش بود كه PDM را نوشتم. يك ابزار منعطف براي ساماندهي اطلاعات. امكانات زيادي هم براي آن اضافه كردم به تدريج. ولي وقتي خورد به گرفتاري‌هاي خانوادگي و فرزندنگهداري‌اي كه بعداً پيش آمد، ديگر نمي‌توانستم آن را با سفارشات هر كارفرمايي كاستومايز و شخصي‌سازي نمايم. همين دوست عزيز بارها تغييراتي خواست، انجام دادم، امكاناتي كه اضافه كردم. ولي بعدتر چيزهاي بيشتري خواست، گفتم: نمي‌رسم. سورس كامل را دادم گفتم: بده ديگران اضافه كنند. به هر كه داد، نتوانست با سورس كار كند. خب داكيومنت كافي نداشت و پيچيده بود خيلي؛ كم‌حجم و پُركار. تصميم گرفت يك پيمانكار استخدام نموده، از ابتدا بنگارد. اين داكيومنت همين وظيفه را دارد، اين‌كه داشته‌هاي PDM را مشخص كرده، اضافات را نيز، تا كار به دست كاردان بيافتد. اكنون كه دو سال گذشته، آخرين خبري كه دارم حاكي از شكست اين پروژه است. دوست گفت كه كار به سرانجام نرسيده و محصول مناسب توليد نگرديده! تعجبم از اين است كه من PDM را در دو ماه به بهره‌برداري رساندم، چرا اين‌ها نتوانسته‌اند در دو سال عملي كنند؟!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۱۰ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:
اللهم صل علي محمد و آل محمدچهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷
اللهم صل علي محمد و آل محمدچهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷
ياعليشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷
ممنونمممممسه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
خيلي دمت گرم داداج داري اي پيمو چك ميكني!چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN