به نام خدا

خلاصه روش پيشنهادي براي طبقه‌بندي مطالب استخراج شده از كتاب‌ها

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: كارگروه تبليغ بنياد خاتم الأوصياء(عج)
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
شامل چهار سرفصل: موجودي، نيازمندي، مسير دستيابي به نيازمندي با استفاده از موجودي و در نهايت؛ نتيجه، است. ساير عناوين به صورت خلاصه در اين چهار عنوان اصلي درج شده‌اند.
پروژه بزرگي به نظر مي‌رسيد. حجم زيادي از اطلاعات قرار بود تجميع شود و طبقه‌بندي، تا بتواند در اختيار مبلّغين قرار بگيرد. هر مبلّغ طبيعتاً وقتي قصد ارائه مطلبي دارد،‌ نياز به تحقيق و پژوهش پيدا مي‌كند. چه بهتر كه همه اين پژوهش‌ها به صورت متمركز در يك نهاد قابل اطمينان به انجام رسيده و محصول در اختيار تمامي مبلّغين قرار گيرد. هدف اين بود و مسيري كه طراحي شده بود در حال انجام. متن حاضر درصدد است بخشي از مسير را توضيح دهد، به دور از پيرايه‌هاي نگارشي و به صورت صريح و خلاصه.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۱۵ بار
خود واقعي را تنها در آينه مي‌توان ديد، آينه باشيد و اشتباهاتم را ذيلاً متذکّر شويد:
اللهم صل علي محمد و آل محمددوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
بسم الله الرحمن الرحيمشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷
ممنونجمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1218با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN