به نام خدا

گزارش بررسي كارهاي انجام‌شده سايت

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: سايت خبري رسانيوز
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
حدود سي عبارت پي‌درپي است كه ماحصل جلسه با برنامه‌نويس سايت است. عبارت‌ها ساده، كوتاه و خالي از نكات ادبي نگاشته شده تا صريح در بيان مطلب باشد.
سال‌ها بود كه از نرم‌افزاري خريداري شده استفاده مي‌كردند. اين نرم‌افزار چند بار آپديت شده بود و در آخرين آپديت، مسئول شركت ارائه دهنده خدمات اظهار كرده بود كه نمي‌تواند داده‌هاي قبلي سايت را در نسخه جديد حفظ نمايد. بنابراين سايت خبرگزاري ناگهان بخشي از خبرهاي قديمي خود را از دست داده بود. البته مي‌گفتند اين اطلاعات در نسخه‌هاي پشتيبان وجود دارد، اما امكان انتقال آن‌ها به سايت نيست. اين از يك‌سو، از سوي ديگر هم با مشكلات سايت فعلي درگير بودند. چند ايراد عمده داشت كه شركت توليدكننده نرم‌افزار آن‌ها را برطرف نمي‌كرد و مدام مي‌پيچاند، معطّل مي‌كرد و وقت مي‌خريد. ظاهراً به اين دلايل بود كه با من تماس گرفتند و چند جلسه با مديران برگزار شد. راهكاري را برگزيديم و پس از شش‌ماه، گفتند مرحله اول انجام شده، بيا و باز بين! اين‌بار به جاي جلسه با مديران، با برنامه‌نويس جديد ديدار كردم و زحمات ايشان را ديدم. اين گزارش را بلافاصله پس از اين جلسه تنظيم كرده و تقديم مديران نمودم تا ميزان پيشرفت كار را نشان داده و مراحل بعدي را مشخص كرده باشد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۰۸ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN