به نام خدا

كلّيّات مراحل ارزيابي ايده

نوع نوشته: طرح سازمان
براي: اداره كل روابط عمومي و امور رسانه‌اي آستان قدس رضوي
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
مندرجات طرح: انواع پروژه‌هاي عملياتي، راهبردها و اصول كلان حاكم بر پروژه‌ها، سهم ايده‌ها در مسير راهبردها، جمع‌بندي اولويت‌ها.
بحث اين بود كه حالا پس از جمع‌آوري ايده‌ها، چطور آن‌ها را ارزيابي نمايند و چه فرآيند و مكانيزمي دارد. من در جلسه نبودم. عضوي از شوراي مذكور و اتاق فكر هم. ولي دوستي كه در آن جلسات شركت مي‌كرد، تلفني خواست تا نظرم را درباره با شيوه ارزيابي ايده‌ها بيان كنم. عرض كردم تنها كلياتي در ذهن دارم و اصرار كرد بنويسم. آن‌چه مشاهده مي‌فرماييد، مختصري در بيان مطلب است و نه چندان كامل. هدف اين بود كه فضاي ارزيابي را نشان دهد و گرنه بدون وجود راهبردهاي آستان و بدون مطالعه چشم‌انداز و بيانيه مأموريت آن و بدون اطلاع از موانع عيني و واقعي در مسير كارها كه نمي‌شود مدل ارزيابي طراحي كرد! مي‌خواهيم بگوييم كدام ايده خوب است و كدام بد، كدام شدني و كدام نشدني. اين‌كه از راه دور نمي‌شود، بايد كف ميدان فعاليت سازمان بود و تشخيص داد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۹۸ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:
عاليجمعه ۱۹ دي ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN