به نام خدا

نظام بسته‌هاي آموزشي و تبليغي

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: كارگروه تبليغ بنياد خاتم الأوصياء(عج)
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
پس از بيان «مسأله و ضرورت»، شيوه دستيابي به بسته‌هاي تبليغي بيان شده است. سپس با دو سرفصل: توليد و نشر، ارزيابي و اصلاح، متن به پايان مي‌رسد.
مجموعه‌اي بودند كه قصد داشتند محتواهاي تبليغي را براي استفاده آسان مبلّغين در قالب بسته‌هايي توليد و عرضه نمايند. يكي از دوستان واسطه بود و گفت روشي را پيشنهاد نمايم، مدلي مثلاً، تا شيوه طراحي و توليد بسته‌ها را نشان دهد. من هم از «مسأله‌شناسي» شروع كردم. اين‌كه ابتدا بايد ديد «مسأله» مردم چيست. موافق نبودم كه همين‌طور يلخي برويم و محتوا جمع كنيم و تحويل مبلّغ دهيم. آن كاري را تصوّر كردم كه مبلّغين موفّق انجام مي‌دهند. چه مي‌كنند؟! مرحوم فلسفي، مرحوم كافي، مرحوم آقاي خزعلي، اين‌ها ابتدا مشكل مردم را از نزديك لمس مي‌كردند و سپس محتواي تبليغ خود را توليد مي‌نمودند. حالا ما بايد همين‌كار را سازماني و تشكيلاتي انجام دهيم، با روش‌هايي دقيق‌تر و قابل اعتمادتر.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۱۲ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:
اللهم صل علي محمد و آل محمديكشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1218با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN