به نام خدا

سند راهبردي بنياد رُز - پيش نويس دوم

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
سند حاضر نظم استانداردتري دارد و در شش سرفصل معروف چيده شده است: بيانيه ارزش، بيانيه چشم‌انداز، بيانيه مأموريت، حوزه‌هاي استراتژيك، اهداف استراتژيك، استراتژي‌ها.
قرارمان اين بود كه تنها در حوزه مفاهيم و روش‌ها و مباحث كلاً محتوايي همكاري نمايم. اما ناگهان برادرمان با برادر ديگري آمدند و گفتند: ما سه نفر يك شوراي ويژه خواهيم بود تا راهبردهاي «راه زندگي» را ترسيم نماييم. نام مؤسسه را هم به «بنياد» تغيير دادند. در نهايت هم فرمودند كه يك سند راهبردي براي آن بنويسم. نوشتم و در جلسه بعد يكي از دوستان اظهار تعجب كرد كه چرا اين‌قدر غيراستاندارد! قرار شد آن‌چه نوشته‌ام را استاندارد نمايم و از همين رو، ايشان سندي استاندارد برايم ارسال كرد و من هم نشستم و همان مطالب قبلي را اين‌بار «استاندارد» كنار هم چيدم و نتيجه همين سندي‌ست كه ملاحظه مي‌فرماييد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۸۴ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:
به نام خدا هدف الگو در تنظيم اسناد راهبردي گروه مطالعاتيجمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
عاليچهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN