به نام خدا

معرفي يكصد وبلاگ اسلامي

نوع نوشته: بروشور و معرفي
براي: نمايشگاه اطلاع‌رساني علوم اسلامي
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۸۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۰۲
پس از دو صفحه توضيح درباره نمايشگاه و هدف از راه‌اندازي اولين غرفه وبلاگ‌نويسي اسلامي، تصوير صفحه اول يكصد وبلاگ همراه با نام و نشاني اينترنتي آنان درج شده است، وبلاگ‌هايي كه اطلاعات مذهبي ارائه مي‌نمودند. اين جزوه در قطع A۶ تنظيم شده است، ربع A۴.
در طرح راه‌اندازي غرفه وبلاگ‌نويسي اشاره كردم كه چگونه شد اين غرفه را به راه انداختم و سفارش از كجا بود و چه اتفاق افتاد. در نهايت هنگام پايان زمان نمايشگاه ما فهرست وبلاگ‌هايي را منتشر كرديم كه در طول برقراري غرفه آن‌ها را شناسايي كرده بوديم. حقيقتاً آن زمان ما با اين بحران مواجه بوديم كه تعداد وبلاگ‌هاي اسلامي بسيار كم بود و اين صد وبلاگ را نيز با جستجوي زياد پيدا كرديم. زمان كم بود و ناگزير شدم به تنهايي اين بروشور را تهيه كنم، حتي صفحه‌بندي را نيز خود انجام دادم. اگر كيفيت كار پايين است مشكل بنده هستم! در هر صورت آن روز سند مناسبي بود كه هر كس براي آغاز وبلاگ‌نويسي اسلامي خود فضاي گفتماني وبلاگ‌هاي اسلامي را مطالعه كند. به تعداد زياد تكثير كردم و در غرفه پخش كرديم. الحمدلله امروز وبلاگ‌هاي اسلامي آن‌چنان زياد شده است كه در بروشورهاي اين‌چنيني قابل احصاء نيست. آن روز حتي پارسي‌بلاگ را هم هنوز طراحي نكرده بوديم!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۵۸ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
عاليدوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN