به نام خدا

بررسي منابع نظام موضوعات حوزه و روحانيت

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
ده سند متفاوت بررسي شده و تمامي آسيب‌هايي كه براي وضعيت فعلي حوزه و روحانيت در آن‌ها ذكر شده است استخراج گرديده، همچنين تمامي راهكارهايي كه براي حل اين مشكلات و آسيب‌ها بيان گرديده است. هدف جمع‌آوري «موضوعات» براي دستيابي به يك نظام موضوعات است و نه جمع‌آوري آسيب و راهكار. لذا همه ادغام شده و تقريباً فهرستي از موضوعات پديد آورده است.
گزارشات و مصاحبه‌هايي را در اختيارم گذاشته بودند مشتمل بر تحليل وضعيت حوزه علميه و روحانيت شيعه و خواسته بودند خلاصه نمايم و سهل‌الوصول. ده نوشته بود. يك به يك، خط به خط خواندم و هر نكته مهمي يافتم درآوردم و در نموداري جمع كردم. معلوم نيست مندرجات اين گزارش‌ها و مصاحبه‌ها واقعي باشد، تنها آراء و نظرات افراد مختلف است. شايد بعضي ديدگاه افراطي يا تفريطي خود را بيان نموده و در نمودار آمده باشد. لذا، آن‌چه مي‌بينيد لزوماً همه صحيح و مرّ حقيقت نيست.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۲۷ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN