به نام خدا

گزارش بررسي نسخه اول نرم‌افزار آموزش تجويد

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: مركز قرآن آستان مقدّس حضرت معصومه (س)
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۹۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
نرم‌افزار بررسي شده و ايرادات آن به صورت فهرست‌وار ذكر گرديده است. در نهايت، كاستي‌هاي محصول نسبت به قرارداد پروژه بيان شده.
درباره قرارداد ميان كارفرما و پيمانكار، قبل از امضاء، نظر داده بودم. همچنين طرح اصلي نرم‌افزار. حالا كار به انجام رسيده بود و نسخه ابتدايي را فرستادند تا بررسي نمايم. ايراد زياد داشت و اين طبيعي بود. معمولاً اين‌طور ايردات در نسخه اوليه وجود دارد كه بعد از تذكر اصلاح مي‌شود. بنده هم در اين سند تلاش كردم تمام ايراداتي كه به نظرم مي‌رسد را بيان نمايم، تا برطرف گردد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۷۷ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1295با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1295نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN