به نام خدا

عهد هنر؛‌ شبكه ارتباطي هنرمدان شيعه

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مؤسسه هنر شيعي
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۶
شامل شش سرفصل: پيشگفتار، اهداف طرح، بستر فعاليت، گستره و مقياس، سازوكار و فرآيند، توضيحات و تبيينات. طرح يك شبكه مجازي براي ارتباط ميان هنرمندان متعهّد شيعه است. سازوكار و فرآيند طرح شامل اين موارد است: هيئت علمي، اعضاي عهد هنر، تشويق هنروران، گالري آثار، استمرار بر اصول، اصول پيشرفت، روند دستيابي، آمارهاي گويا و محدوديّت نهادها.
از رفقاي قديم، رفيق گرمابه و گلستان، نان و نمك بسيار با هم خورده بوديم و هم به پدرشان ارادت داشتم و هم خدمت عموي بزرگوار ايشان. پس از سال‌ها بي‌خبري تماس گرفت و آمد و نشستيم و درباره اين طرح صحبت كرديم. در پس گفتگوي نخست، قرار بر اين بود كه ايشان خودشان طرح را بنويسند و خواسته‌هاشان را در آن بگنجانند. نمونه مي‌خواستند. اين شد كه كيسه طرح‌ها را دادم خدمت‌شان. همه را بردند كه مطالعه نموده، طرح خودشان را بر تجربه آن بنا نهند. مدتي گذشت. اين‌بار تماس گرفتند كه: «خودت بنويس!» و گفتم: «چشم». اما فضا را كمي زيربنايي‌تر، مبنايي‌تر... بنيادين انديشيدم و فلسفي، از پايه درباره هنر نظريه‌پردازي نمودم، به زعم خود البته! در نهايت، طرح تنظيم شد و به تصاوير زيبا ساختم و به سجع و خيال‌انگيزي واژگان، تا درباره هنر، هنرمندانه نوشته باشم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۴۹ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
خيلي باحاليپنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN