به نام خدا

چگونگي دست‌يابي به فهرست نيازمندي‌هاي انسان

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
ابتدا به صورت خلاصه، مباني نظري فهرست شده است. سپس بر اساس آن، جداول ۹گانه مضاف و مضافٌ‌اليه ترسيم شده و در نهايت به جدول ۲۷گانه رسيده است. اصطلاحات اين جدول نيز نظيريابي شده، ۲۷ عنوان نياز انسان به دست آمده است.
براي بررسي سبك زندگي، منشأ رفتار روزمره انسان‌ها را در «نيازها» يافتيم. هر آن‌چه به عنوان نظام نيازها در غرب و شرق عالم توليد شده بود، آن‌هايي كه معروف و مشهور بوده، به دست ما رسيد، فاقد معيارها و ملاك‌هايي بود كه در نظر داشتيم و آن كليّت و عموميّتي كه مدّ نظر بود را نداشت. يك سير مباني فلسفي و نظري پشتوانه كار كرده، به طبقه‌بندي جديدي براي نيازهاي انسان دست يافتيم. اين سند درصدد است بسيار خلاصه و موجز روش كار ما را توضيح دهد، اين‌كه چطور و از چه مسيري به نظام نيازهاي بشر رسيديم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۴۰ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:
اللهم صل علي محمد و آل محمدشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷
تشكرشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
بسم اللهچهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
جالبدوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸
سلامشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
سلامشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
سلامشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
سلامشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN