به نام خدا

لذت‌هاي انسان از تولد تا مرگ - ابعاد انسان

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
جدولي سه‌گانه كه تمامي تركيب‌هاي مضاف و مضافٌ‌اليهي دو سه‌تايي «دروني، بيروني، هماهنگي» با «روح، ذهن، جسم» را نشان مي‌دهد.
اين جدول نيز از جداول طراحي شده توسط استاد حسيني الهاشمي (ره) است. ايشان براي اين‌كه اصطلاحات مورد نياز در شناخت ابعاد يك موضوع را به دست آورند، از روش تركيب اصطلاحات پايه توصيفگر آن موضوع استفاده مي‌نمايند. در روش ايشان، وقتي در حال ملاحظه اوصاف موضوع هستيم از تركيب مضاف و مضافٌ‌اليه استفاده مي‌كنيم كه در اين حالت «صفت» محور گفتگو قرار گرفته و به «موصوف» اضافه مي‌گردد. بنده همين شيوه را به كار گرفته و جدول تركيب سه‌تايي را استفاده كردم، تا ۹ صفت مورد نظرم را بيابم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۰۹ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:
اللهم صل علي محمد و آل محمدسه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
تشكرشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
سلامدوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN