به نام خدا

گزيده سخنراني امام موسي صدر در قم

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
بخش منتخبي از سخنراني امام موسي صدر است در شهر قم. سال ۱۳۴۴ هـ ش كه ايشان از سفر لبنان به قم بازگشتند، در حوزه علميه قم و در ميان جمعي از فضلا و علماي حوزه مطالب مهمي را بيان فرمودند.
شاهكار است. واقعاً عجيب. كاملاً ناگهاني و غيرمترقّبه با آن مواجه شدم. امام موسي را از خيلي قبل‌تر مي‌شناختم. يادم هست سال ۱۳۷۸ اصلاً قرار بود سايتي براي ايشان طراحي كنيم. شركتي كه در آن مشغول بودم پيشنهاد كار را دريافت كرد. اما رئيس شركت سر هزينه‌ها كوتاه نيامد و قرارداد منعقد نشد. گفتگوهايي كه با كارفرماي پروژه داشتم جذّابيت‌هاي زيادي از زندگي امام موسي را نشانم داد. بعدتر هم وقتي درباره شهيد چمران مطالعه مي‌كردم، بيشتر با امام موسي آشنا شدم و فعاليت‌هاي درخشاني كه در جهان اسلام داشت. ولي واقعاً فكر نمي‌كردم نواري صوتي از ايشان باقي‌مانده باشد. يك روز داشتم در سايت تبيان بخش‌هاي رسانه‌اي را مي‌ديدم كه به يك فايل صوتي برخورد كردم. دانلود كردم و شنيدم. ديدم نمي‌توانم، نمي‌توانم تاب بياورم، آن‌قدر «درست» گفته بود، آن‌قدر «راست»، به اندازه‌اي خوب تشخيص داده بود مشكل را كه نمي‌شد چشم پوشيد. سريع بخش مهمي را برگزيدم و از نوار پياده كردم و در وبلاگم گذاشتم. اين بخش همين است كه مي‌بينيد. متن فوق را با وسواس زياد شخصاً از روي نوار پياده كرده‌ام. بخوانيد و متحيّر شويد، از عمق نگاه اين دانشمند بزرگ.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۷۲ بار
خود واقعي را تنها در آينه مي‌توان ديد، آينه باشيد و اشتباهاتم را ذيلاً متذکّر شويد:
بسم اللهجمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷
عاشق امامجمعه ۱۳ فروردين ۱۴۰۰
اصليكشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN