به نام خدا

زنان شوهربسنده

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
يادداشتي مختصر و اپيزوديك، در سه نما ترسيم شده است. بيانگر سه نحوه از عدم اقناع زنان در جامعه ما، عدم كفايت و بسندگي به شوهر.
روشن است كه سفارش‌دهنده اين قبيل نوشته‌ها چه نهادهايي مي‌توانند باشند، آنان‌كه بر محور مديريت بانوان مي‌گردند. توجه‌شان معطوف شده بود به رشد انحرافات و تمايلات انحرافي در زنان متأهل. نمي‌دانم آيا آمار و اطلاعاتي در دست داشتند، يا تنها بر حدس و گمان خود چنين مي‌پنداشتند. بنده براي تنظيم چنين مطلبي ابتدا فضاي عمومي اينترنت را كاويدم. با پاره‌اي از دوستان نيز مشورت كردم. انگيزه‌هاي پديد آمدن اين نوع از انحراف را جمع نمودم و بر اساس آن اين مختصر را نگاشتم. تحويل كارفرما دادم، ديگر نمي‌دانم آيا منتشر شد يا خير!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۸۸ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN