به نام خدا

نتيجه جلسه نخست بررسي پورتال اردويي

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
سرفصل‌هاي دسته‌بندي گزارش جلسه: شركت‌كنندگان، اَسناد بالادستي، اَسناد موجود، خواسته‌هاي مجمع، پيشنهادات كارفرما، نظرات كارشناسان.
تجربه نشان داده است كه معمول مجموعه‌هاي همكار نسبت به ثبت صورتجلسه‌اي قابل اتكا و استفاده اهمال مي‌نمايند. از اين رو، تلاش بنده اين است كه در جلسات كارشناسي، يادداشت بردارم و يا حتي گاهي شخصاً صوت جلسه را ضبط كنم. اين جلسه به هدف بررسي پورتالي تشكيل شده بود كه نرم‌افزار آن به مبلغ فوق‌العاده زيادي خريداري شده و پس از يك‌سال همچنان بلااستفاده مانده، اسباب نگراني مديران را فراهم كرده بود. دو جلسه برگزار شد كه بنده پس از برگزاري اين جلسات، گزارش مذكور را تنظيم كردم و به كارفرما ارائه نمودم، تا نسبت به راه‌حل‌ها بتواند بيشتر دقت نمايد. جالب اين‌كه پس از گذشت دو سال، مجدداً همان دوستان جلسه گرفتند كه قصد داريم پورتال را پس دهيم، زيرا همچنان نتوانسته‌ايم آن‌چه مي‌خواهيم در آن پياده كنيم. اين صورتجلسه‌ها را تحويل‌شان دادم، تا به خاطر بياورند چه بحث‌هاي خوبي صورت پذيرفت، ولي با عدم توجه مسئولين اجرايي به شكست انجاميد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۱۱ بار
خود واقعي را تنها در آينه مي‌توان ديد، آينه باشيد و اشتباهاتم را ذيلاً متذکّر شويد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN