به نام خدا

بررسي و اعلام اشكالات نرم‌افزار به صورت نموداري

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
يك نمودار مفصّل كه نتيجه دو مرحله از اشكال‌يابي يك نرم‌افزار را در خود جاي داده است. از نمادهايي فانتزي براي مشخص نمودن حل شدن يا نشدن اشكالات استفاده شده است.
نظارت بر يك پروژه نرم‌افزاري را بر عهده داشتم. مربوط به يكي از نهادهاي حوزوي. اشكالات را به صورت نموداري و براي هر بخش از نرم‌افزار تنظيم كرده و تحويل برنامه‌نويس نمودم. وي مواردي را اصلاح كرد و مواردي را واگذاشت. در مرحله دوم اشكال‌يابي، هم بخش‌هاي جديد اضافه شده به نرم‌افزار بررسي شد و هم نتيجه عمليات برنامه‌نويس بر روي اشكالات قبلي. اين نمودار دو مرحله از ارزيابي و ديباگ را در خود دارد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۴۵ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN