به نام خدا

عناوين پيشنهادي براي درج در ميز كار نرم‌افزار بانك اطلاعات

نوع نوشته: طرح شبكه داخلي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
داده‌هايي كه براي نمايش در داشبورد نرم‌افزار پينشهاد شده است در شش دسته: اطلاعات عمومي، مشخصات كاربر، فهرست‌ها، لينك‌ها، باكس پيشنهاد و آمارها.
يكي از نهادها نيازمند يك نرم‌افزار مستقل براي مديريت اطلاعات خود بود. در مراحل قبلي كارشناساني تحليل را انجام داده و برنامه‌نويسي نيز به پايان رسيده، نرم‌افزار بانك در مرحله تست و ديباگ قرار داشت. اما داشبورد آن خالي بود. مطالبه نمودند كه پيشنهاد خود را در باب داده‌هايي كه حضورشان در داشبورد لازم است خدمت‌شان تقديم نمايم. اين فهرست از اين رو،، تنظيم گشت.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۰۹ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:
عاليجمعه ۱۹ دي ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN