به نام خدا

تحليل ارتباط اطلاعات با هر آيه از دانشنامه قرآن

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز فرهنگ و معارف قرآن
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نموداري «آيه»محور كه چگونگي پيوست تمامي داده‌هاي دانشنامه به يكديگر را حول هر آيه از قرآن نشان مي‌دهد. پيشنهادي‌ست تحليلي برگرفته از دانشنامه توليدي دفتر تبليغات براي اصلاح ترابط داده‌ها در نگارش دوم آن.
جلسه‌اي در دفتر تبليغات برگزار شد. در بحبوحه گرفتاري‌هاي خود به دادگاه بودم، هر روز يك اخطاريه جديد مي‌آمد؛ مهريه، جهزيه، نفقه، حضانت و... ابتدا قصد نداشتم در جلسه شركت كنم. آشنايي زيادي با اين دوستان نداشتم و از سوي ديگر، احتمالات ديگري نيز در نظرم آمده بود. اما به هر صورت جلسه برگزار شد و بنده هم خدمت رسيدم. يك نسخه از نرم‌افزار دانشنامه در اختيارم گذاشتند و سفارشات خود را شفاهي بيان فرمودند. قرار بر اين شد كه بنده پيشنهاداتم در رابطه با نظم جديد دانشنامه تنظيم كنم و در جلسه دومي كه برگزار خواهد شد ارائه دهم. متأسفانه جلسه دومي برگزار نشد، يا اگر شد بنده خبر نشدم. اين بخشي از مستندات مربوط به آن نرم‌افزار است كه دستم ماند و بي‌حاصل گشت به نظرم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۸۳ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:
عاليسه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
ممنونيكشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN