به نام خدا

فهرست خدمات پيشنهادي پورتال پروگنانسي

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
تحليل موضوع بارداري، تنوّع خدمات قابل ارائه و پلت‌فرم‌ها و سكوها، سه سرفصل اصلي اين نوشته را تشكيل مي‌دهند. متني كه بيشتر به فهرست مي‌ماند تا يك نوشته پيوسته!
يكي از دوستان اصرار فراواني داشت كه فهرست سرويس‌ها و خدماتي كه مي‌شود در موضوع «بارداري» به جامعه ارائه نمود را تجميع نماييم. قصد داشت تا آن‌جا كه مي‌تواند در اين زمينه رايزني كرده، بودجه فراهم نموده و پروژه‌ها شكل دهد. البته بنده گمان مي‌كنم اصرار بي‌حدّ و حصر ايشان، بيشتر به سبب فرزندي بود كه خود در راه داشت. انتظار فرزند شايد اسبابي شده بود تا توجه وي را به معضل كاستي سرويس‌هاي اطلاع‌رساني و ارائه خدمات كالايي و غيره در موضوع مذكور جلب نمايد.
ابتدا بارداري را در شش موضوع: زمان بارداري، افراد مرتبط، مسائل پزشكي، بهداشت روحي، بهداشت معنوي و جذابيّت‌ها حصر نموده و زيرموضوعات را شناسايي نمودم. سپس ارائه چهار نوع خدمت را پيشنهاد كردم؛ اطلاع‌رساني، ارتباطي، آموزشي و توليد ابزار. پلت‌فرم‌ها نيز مربوط به سازوكار فني ارائه‌دهنده خدمات فوق است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۸۵ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN