به نام خدا

پاسخ به پرسش‌هاي اساسي تعريف مؤسسه

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
در پاسخ به هشت سؤال مطروحه، پنج پاسخ ارائه شده است. آن‌چه به رنگ قرمز ديده مي‌شود پاسخ‌هاي بنده به پرسش‌هاي دكتر است.
مدتي بود كه جمعي از اساتيد حوزه و دانشگاه به دور هم جمع شده، مؤسسه‌اي را طرح‌ريزي مي‌كردند كه بتواند در حوزه نجوم اسلامي فعاليت‌هاي شايسته و بايسته‌اي به انجام رساند. از قرار اتفاق، بنده هم چند صباحي با اين دوستان نشست و برخواست داشتم. يك روز جلسه‌اي را ترتيب دادند با يكي از نهادهاي معتبر و فعّال در زمينه‌هاي مرتبط. آن آقاي دكتري كه مسئول آن نهاد معتبر بود پرسش‌هايي داشت كه يكي از اساتيد دانشگاه عضو در هيئت مؤسّس اين مؤسسه‌ي در بدو تأسيس، كه اتفاقاً ايشان نيز دكتر بود، آن‌ها را براي بنده ايميل نمود.
هر چه سرخ‌رنگ ديده مي‌شود، در متن پيوستي، مطالبي‌ست كه به نظر حقير رسيده و براي دكتر ارسال گشته است. نكاتي كه به نظرم مي‌رسيد بايد مورد توجه قرار گيرد، در اين دو سه پاراگراف بيان داشتم. پاره‌اي از نيازهاي اساسي جامعه اسلامي به بحث نجوم اسلامي.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۴۳ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN