به نام خدا

طرح يك نشريه دخترانه

نوع نوشته: طرح سازمان
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
متن مختصري‌ست كه در هفت بند كوتاه نظم يافته؛ نگاه كلان به جاي نگاه خُرد، مخاطب‌شناسي و روابط بيروني، ساختار اداري نشريه و روابط دروني، رسانه؛ نه پژوهشگاه، عدم محدوديت در قالب‌ها، گروه مسأله‌شناسي و آخرين بند: سردبير.
احتمالاً اندكي عجيب به نظر برسد. قرار است طرح يك نشريه باشد، ولي بيشتر به تبيين موضوعاتي پرداخته كه گمان مي‌شده از نظر مخاطب غايب است. معمولاً نشريات اين چنيني خود را درگير مسائلي حاشيه‌اي مي‌كنند و از وظايف اصلي باز مي‌مانند. از يك نگاه كاركردگرايانه، تلاش كردم معضلاتي را كه در بسياري از نشريات ديده‌ام شناسايي نموده، راهكار برون‌رفت از آن‌ها را در قالب اين طرح ارائه نمايم. درخواست طرح نيز از سوي يكي از همكاران بود كه در زمينه مزبور سابقه داشت، ولي گمان مي‌كردم نسبت به اين اصول غفلت دارد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۳۶ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:
بررسي الگوسه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷
هدف به كار گيري در طراحي ساختار نشريهجمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN