به نام خدا

نمايندگان مرجعيّت

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۷
شامل پنج سرفصل است؛ كاركردهاي نهاد مرجعيّت، عناصر فعّال در ايجاد ارتباط با مرجع، نواقص موجود در ارتباط با مرجع، راهكار جانمايي نمايندگان و آينده پيش رو براي ارتباط.
واسطه‌اي در ميان بود كه جلسه را ترتيب داد؛ دفتر يكي از بزرگان اجتهاد. آن بزرگوار كه مسئوليت بخشي از امور دفتر را بر عهده داشت، خواسته‌اش متفاوت بود، متفاوت با آن‌چه در اين طرح نگاشته شده است. آن‌ها يك سازوكار عملياتي مي‌خواستند براي طراحي يك سايت و سامانه نرم‌افزاري، تا عملكرد خاصّي را پوشش دهد. اما بنده وقتي مسأله را مورد دقت قرار دادم، ديدم خلأي در بين است كه مغفولٌ‌عنه مانده و مي‌تواند در درازمدت آسيب ايجاد كند. رجوعي به سنّت گذشته نهاد مرجعيّت نمودم و به ايشان پيشنهاد سه طرح ديگر دادم. يكي از آن سه طرح همين است كه مشاهده مي‌فرماييد. در اين طرح سعي شده ابتدا سازوكار سنّتي نهاد مرجعيّت همراه با عملكردهايي كه در سده‌هاي اخير داشته است بررسي شود و سپس به يك راهكار كوتاه‌مدت و سريع در توسعه ساختار سنّتي اشاره گردد، بدون اين‌كه اركان ارتباط از هم بپاشد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۴۴۵ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
پژوهشپنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
ممنونيكشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN