به نام خدا

معرفي پايگاه اطلاع‌رساني الكترونيكي irc.ir

نوع نوشته: بروشور و معرفي
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
شش صفحه كوتاه و باريك به شكل يك بروشور در معرفي مختصر سايت. سرفصل‌هاي بروشور شامل اين موارد است: ديروز، امروز، ويژگي، فردا. همين!
بسيار خشنود بودم از راه افتادن سايت مركز. كارم را در بخش فني انجام داده بودم و ابزاري قدرتمند را در اختيار مركز گذاشته، تنها گيرمان ديگر اطلاعات و داده‌هاي مناسب بود كه به جهاتي - و چه جهاتي! - ديتاهاي مناسب آماده نبود. البته من كه نبود اطلاعات اگر چه دل‌شكسته‌ام مي‌كرد، ولي طعم پيروزي را در كامم تلخ نمي‌كرد، چه كه وظيفه‌ام را انجام داده و از ابزار ساخته شده راضي بودم. براي تحويل كار جلسه‌اي ترتيب داده بودند و براي آن جلسه اين متن را نوشتم كه بروشور شود و تا بخورد و توزيع كنيم ميان افراد كه البته منتشر نشد و تا نخورد و ميان حضار نيز توزيع نشد! متن آن روان‌گردان است خود! ذهن خواننده را مي‌چرخاند و پيچش مي‌دهد. خلاصه و موجز خواسته‌ام همه چيز را با هم بنويسم. خدا به خير كند!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۷۰ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
تشكر.دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN