به نام خدا

فلوچارت توليد خورش قورمه‌سبزي

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نمودار گردش كار كه از «تجميع منابع» آغاز مي‌شود و در طي سه عمليات موازي محصولي را توليد مي‌نمايد كه با «بررسي طعم» پايان مي‌يابد.
چرا؟! نمي‌دانم. خُب البته در وبلاگ دليل آن را اندكي توضيح داده‌ام (http://rastan.parsiblog.com/Posts/۲۶۰)، نمي‌دانم كفايت مي‌كند يا نه!
غرض اين‌كه در حال پختن قورمه‌سبزي، عمليات فرآوري و پزيدن را كه به انجام مي‌رساندم، يك‌جوري گردش كار آن به مثابه يك پروژه هي توي ذهنم وول مي‌خورد. اين شد كه دلم خواست بنويسم، بكشم و ترسيم كنم. Edraw Max را گشودم، نرم‌افزاري كه مدت‌هاست به جاي Visioي مايكروسافت به كار مي‌گيرم، اين فلوچارت را كشيدم و بعد هم البته Edraw را بستم، تا در زماني ديگر و در پروژه‌اي مهم‌تر به كار بگيرم!
يك‌جور ثابت مي‌كند كه تمام فعاليت‌هاي بشري را مي‌توان ترسيم كرد، هر كاري قابل رسم است، هر فعاليتي. دوستي گفت پس از ديدن اين نمودار، زنان خانه‌دار مهندس، آنان كه تحصيل كرده‌اند و بعد ازدواج، اين‌ها مي‌توانند به كار گرفته شوند و پروسه خانه‌داري را پروژه‌محور بررسي نموده و براي هر فعاليت فلوچارت بكشند! شايد به كار ساير بانوان تازه‌كار بيايد و عمليات Housekeeping به مثابه يك فعاليت ارزشمند و قابل ارزيابي و كنترل نگريسته شود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۴۵ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:
جالبهيكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
ممنونجمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
تشكريكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
ممنونيكشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۰
عنوانسه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰
سلامجمعه ۱۳ اسفند ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN