به نام خدا

بررسي سايت فتيان

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: فتيان
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
«آن‌چه ديده مي‌شود، آن‌چه بايد توجه شود، آن‌چه خواسته مي‌شود، آن‌چه هدف را مي‌رساند، چه مي‌توانم گفت؟» پنج سرفصلي هستند كه متن را دسته‌بندي نموده‌اند. در بخش نهايي، چه مي‌توانم گفت؟، هفت نكته‌ي به نظر مهم، بيان شده است.
نه مي‌شناختم پيش از آن و نه شناختم پس از آن، نه با آدم‌ها آشنا و نه با سازمان‌شان و تشكيلات. يك روز ارتباطي برقرار كردند از راه دور و گفتند: «سايت ما را ببين و نظرت را بگو!» چند سند بالادستي خود را نيز ايميل نمودند. بنده اَسناد مذكور مطالعه كرده، در سايت تدبّر نموده، آن‌چه به نظرم رسيد در سرفصل‌هاي يادشده درج نموده، ارسال كردم براي‌شان. نمي‌دانم آيا به كارشان آمد اين وجيزه، يا چون بسياري ديگر از نوشته‌ها فقط به درد لاي جِرز خورد و فايده‌اي براي بني‌بشري نداشت!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۸۰ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN