به نام خدا

طرح پيشنهادي راه‌اندازي سايت نشريات (CMS)

نوع نوشته: طرح سايت
براي: نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه‌ها
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
اهداف و كلّيّات، ويژگي‌هاي مورد انتظار، امكانات افزودني يعني قابل افزايش در صورت علاقه كارفرما، توسعه و ارتقاء و در نهايت هزينه و زمان همگي در همين چند صفحه ذكر شده است.
طرحي است خلاصه، زيرا قرارداد با شركت پَرسا بسته شده و كار قطعي بود، فقط سندي براي ضميمه به قرارداد و جلب اعتماد كارفرما براي دلگرمي نياز بود. شركت پَرسا را پنج نفري تأسيس كرده بوديم. مدت‌ها براي اسم آن چك و چانه زديم كه بنده نام «مائده» را پيشنهاد داده بودم. بالاخره شركت خصوصي كارش را آغاز كرد و با نفري ۲۰۰ هزار تومان، يك ميليون تومان پشتوانه و سرمايه كار شد. اجاره دفتر و جذب منشي و گرفتن كار و پروژه، خلاصه به يك‌سال نكشيد كه دو نفر عقب كشيدند، يك نفر هم به سراغ تأسيس شركتي ديگر در موضوع چاپ و نشر رفت و بنده ماندم و دوستي ديگر. بنده نيز چندان اصراري بر مشاركت در شركتي خصوصي نداشتم و اين موضوع علّت حضور كم در شركت شده بود و اين پروژه آخرين كار شد و من نيز شركت را ترك كردم و آن رفيق ماند و آن شركت كه هنوز نيز به گمانم ادامه فعاليت مي‌دهد. اين سايت را خود به تنهايي طراحي كردم و به نظرم چيز ارزشمندي از آب درآمد. البته گرافيك آن كار يكي از دوستان بود، برخلاف سايت دفتر مطالعات زنان كه گرافيكش نيز كار خودم بود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۸۴ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN