به نام خدا

خلاصه مباحث جلسات مؤسسه درباره «سايت يكپارچه»

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مؤسسه طلايه‌داران نور آفاق
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
صورت‌جلسه‌واري‌ست كه به «داشته‌ها»، «خواسته‌ها» و در آخر «تصميمات نهايي» پرداخته است. جلسه‌اي كه درصدد بود راه‌حلي براي اتصال چندين سايت به يكديگر پيشنهاد نمايد.
بعد از مدت‌ها سراغ گرفتند و خواستند در جلسه‌اي شركت نمايم، جلسه‌اي كه مدت‌ها منتظر آن بودم. روزي كه نطفه عماد را بستيم، گفتند و پذيرفتيم كه سايتي باشد براي يك‌سال فقط. سريع و در چند هفته راه‌اندازي شود و به مدت يك‌سال سر پا. بعد هم فرو بپاشد و يك سايت برتر، سايتي كه قرار بود تمام «شبكه امتداد» را مديريت نمايد، همان كه RFP آن هم نوشته شده بود، جاي آن را بگيرد. اما چند سال گذشته و هنوز عماد پابرجا. چند بار فقط تغيير تمپليت و قالب داشت. عجيب اين‌كه اما سايت امتداد هم درست شده بود و هنوز يكپارگي ديده نمي‌شد. لذا اين جلسه به يكپارچگي اختصاص يافت. هر كدام از حاجي‌هاي محترم مطالب‌شان را فرمودند. جناب مهندس هم نظرش را بيان نمود. حقير نيز در نهايت آن‌چه در نظرم آمد عرض كردم. جلسه با تصميم نهايي پايان يافت؛ اين‌كه ما سه نفر روي يكپارچگي، ادامه فعاليت فكري دهيم. اما... خُب نشد ديگر! به كسي چه مربوط؟!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۱۹ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:
دستت درد نكنه سيديكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
بسم اللهپنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN