به نام خدا

درخواست طرح براي توليد نرم‌افزار پايگاه اينترنتي (RFP)

نوع نوشته: درخواست طرح
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۱
شامل: كلّيّات، شرح پروژه، تجربيات و تخصص‌هاي مورد نياز، اطلاعات اداري و دستورالعمل‌ها، معيارهاي ارزيابي و در نهايت شكل‌بندي و محتواي پيشنهاد.
براي مطالعه و تحليل سايت مركز زمان زيادي صرف كرده و زحمت بسياري كشيده بودم و بسيار به آينده آن اميدوار. طرح سيصد و خورده‌اي صفحه‌اي مفصلي نيز نوشته و تقديم كرده به رسم هديه. سه سال كه گذشت آمدند سراغم كه نشد، گفتم خودم مي‌آيم، بلكه بشود. مسئوليت اجرا را غالباً نمي‌پذيرم، ولي در اين مورد پذيرفتم و رفتم و پي‌گير بودجه طرح. كارشناسان فني سازمان در تهران براي انجام پروژه RFP از ما خواستند و نوشتن آن را خود برعهده گرفتم. تا به حال نيز RFP نه ديده بودم و نه نوشته. در اينترنت گشتم و نمونه‌اي يافتم، براي «لينوكس فارسي» بود و مرتبط با دانشگاه صنعتي شريف. آن را گرفتم و بر اساس سرفصل‌هاي آن و كاملاً مشابه، اين RFP را تنظيم كردم. آيا ايرادي دارد كه انسان حقيقت را بگويد كه بلد نبوده و ياد گرفته؟!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۷۶۳ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:
برنامه نويس پايگاه داده اس كيو ال هستمپنجشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹
ممنون از ارائه اثار ماجور باشيدشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹
سلامسه شنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1347با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1332نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN