به نام خدا

فلوچارت گردش كار سامانه بودجه‌بان - ويرايش چهارم

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: شوراي توسعه فرهنگ قرآني
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
يك فلوچارت مفصل است كه به دقّت تمامي گردش كار سامانه را از بدو نصب و راه‌اندازي و آغاز بودجه‌ريزي تا پايان يافتن تمامي پروژه‌ها و ثبت تمامي گزارشات و آرشيو شدن اطلاعات پوشش مي‌دهد.
چند بار اين نمودار را ويرايش كردم، با هر تغييراتي كه نماينده كارفرما در آن مي‌داد،‌ در هر تعاملي كه صورت مي‌پذيرفت. غرض اين‌كه چون سامانه مذكور دقيقاً براي مديريت يك فرآيند مديريت بودجه خاصّ طراحي و پيش‌بيني گرديده بود، آغاز و پايان كاملاًً روشني داشت. اين آغاز و پايان عملاً خود يك پروژه را تشكيل مي‌داد كه نياز به يك گردش كار تحليل‌شده و دقيق داشت. شايد بتوان گفت دقيق‌ترين نموداري كه كارآيي بودجه‌بان را توصيف مي‌نمايد همين باشد، آن هم پس از سه بار ويرايش مجدّد. اين فلوچارت به تفكيك نقش‌هاي سامانه تنظيم شده و حضور هر نوع از كاربران را در تحقّق مسير بودجه ترسيم مي‌نمايد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۳۷ بار
خود واقعي را تنها در آينه مي‌توان ديد، آينه باشيد و اشتباهاتم را ذيلاً متذکّر شويد:
با تشكريكشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN