به نام خدا

راهنماي جداول اطلاعاتي سامانه بودجه‌بان

نوع نوشته: طرح سايت
براي: شوراي توسعه فرهنگ قرآني
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
همه جداول پيشنهادي براي حفظ داده‌هاي نرم‌افزار در اين سند معرفي شده‌اند. ابتدا فيلدهاي اصلي جدول و سپس توضيح آن بيان شده است.
البته كه طراحي ساختار داده‌ها و جداول اطلاعاتي بر عهده تيم برنامه‌نويسي‌ست و اين نرم‌افزاري نبود كه پياده‌سازي آن بر عهده بنده باشد. اما بعد از ارائه طرح و اَسناد مربوطه به تيم برنامه‌نويسي، نمي‌دانم آيا اصرار نماينده كارفرما بود، يا شايد هم حقيقتاً اعلام نياز از سوي برنامه‌نويسان، كه خواستند ساختار پيشنهادي خود را اعلام كنم. بنده نيز اساساً تمام جداول را در SQL Server ساختم و روابط را ترسيم نموده، در نهايت هم فايل SQL Script آن را براي دوستان ارسال كردم و هم اين سند راهنما را. اين سند سعي دارد جداول را تعريف كند و كاربرد هر يك را بيان نمايد. تصوّر بنده اين بوده و هست كه با همين ۱۹ جدول مي‌توان تمام سامانه را مديريت نمود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۱۷ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN