به نام خدا

پاسخ به پرسش‌هاي تيم برنامه‌نويسي سامانه بودجه‌بان

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: شوراي توسعه فرهنگ قرآني
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۸
مطالبي كه به رنگ قرمز است پاسخ‌هاي داده شده به پرسش‌هاي تيم برنامه‌نويسي‌ست. چندين ارسال و دريافت پي‌درپي و متفاوت، اين سند تعاملي را ايجاد كرده است.
با تمام اسنادي كه براي توليد سامانه تهيه شده و در اختيار برنامه‌نويسان قرار گرفت، باز سؤالاتي در نظر اين تيم آمده بود كه يك نفر بايد پاسخ مي‌گفت. در چند ايميل مختلف و چند مرحله به اين پرسش‌ها پاسخ تبييني دادم. موارد را براي نماينده كارفرما نيز ارسال كرده و ايشان نيز نظر خود را ضميمه نمود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۰۹ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1304با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN