به نام خدا

نامه تشكر از مجله دانشمند و ارائه ترجمه‌اي جديد

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۷۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
نامه‌اي تشكّرآميز براي مجله دانشمند است كه چند مقاله ترجمه‌شده از زبان انگليسي ضميمه آن شد. هدف هم ابراز محبّت به نشريه مذكور بوده و هم تقديم مطالبي كه اگر صلاح ديده شود منتشر گردد.
از زماني كه به خاطر دارم با «كيهان بچه‌ها» بودم و «دانستنيها». در خانه‌مان هميشه بود. برادر بزرگ‌ترها تهيه مي‌كردند انگار، براي خودشان و پس از مصرف به حقير هم مي‌رسيد. از زماني ديرتر «دانشمند» و «اطلاعات علمي» هم داخل شد. اطلاعات علمي را به خاطر داستان‌هاي علمي‌تخيّلي‌اش بسيار دوست داشتم. عصر كودكي بود و كودكي‌م به طرز عجيبي با مطالعه گره خورد. در مؤسسه نجوم اسلامي كه فعاليت مي‌كرديم، نشريه‌اي داشتيم كه با پيشنهاد آقاي عابديني و همكاري ايشان و آقاي مصطفوي تهيه مي‌نموديم. داخلي بود و در حدّ دوستان خودمان. نزديك كسوف ۲۰ مرداد كه شد، تعدادي مطلب از اينترنت گرفتم و ترجمه كردم براي نشريه. اما به نظر رسيد كه شرايط توليد نشريه فراهم نيست، قصد كردم براي اين‌كه حيف نشود، به سوي نشريه دانشمند حوالت دهم. گمان مي‌كردم شايد منتشر سازند و به كار ملّت بيايد. اين نامه طليعه آن ترجمه‌ها بود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۶۳ بار
خود واقعي را تنها در آينه مي‌توان ديد، آينه باشيد و اشتباهاتم را ذيلاً متذکّر شويد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN