به نام خدا

طرح راه‌اندازي غرفه وبلاگ‌نويسي

نوع نوشته: متفرقه
براي: دفتر تحقيقاتي ياسين رايانه
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۸۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۲
تحليلي از رشد فن‌آوري و پيدايش اينترنت و آثار آن تحت عنوان «پيش‌فرض» ارائه شده است.
سپس تحت عنوان «محل نزاع» تحليلي از وبلاگ و دلايل رشد بي حدّ و مرز آن بيان شده است.
پس از بيان «ضرورت» دو فصل با عناوين «راه‌كار اول» و «راه‌كار دوم» پيشنهادات نگارنده را تقديم مي‌كنند.
«در نهايت» عنوان آخرين بخش از طرح است كه توجه خواننده را به سرعت عمل لحاظ شده در تنظيم طرح جلب مي‌نمايد كه دور از شأن چنين طرح‌هاي مهمي است و از اين بابت پوزش مي‌خواهد.
هنگامي كه نخستين نمايشگاه اطلاع‌رساني در خاكفرج قم در شرف برگزاري بود، معاون اطلاع‌رساني سابق پارسا كه شناخت خوبي نسبت به يكديگر داشتيم و اكنون مدير اجرايي اين نمايشگاه شده بود مرا فراخواند كه بيا و يك غرفه براي وبلاگ‌نويسي در اين نمايشگاه راه بيانداز با هزينه مديريت نمايشگاه. سريع يك طرح در مورد غرفه وبلاگ‌نويسي نوشتم كه همين شد و تقديم نمودم و براي تصويب آن يك‌بار خدمت مدير شركت ياسين‌رايانه هم رسيدم. البته در مورد ماهيت وبلاگ نيز بسيار انديشه كردم، تا اين را نگاشتم. آن زمان هنوز درگير طراحي سايت پارسي‌بلاگ نشده بودم و اطلاعاتم در مورد وبلاگ به فعاليتم در پرشين‌بلاگ خلاصه مي‌شد. مجموعاً نهصد هزار تومان خرج اين غرفه شد، از ابتدا تا انتها. از هزينه Stand و كرايه چند دستگاه رايانه و چاپ چند پوستر و طراحي يك وبلاگ و يك وِب‌سايت براي غرفه در زماني كوتاه گرفته، تا برگزاري آموزش وبلاگ‌نويسي هر روز در غرفه. در نهايت هم يكصد وبلاگ مذهبي را شناسايي كرديم، در همان مدت برگزاري نمايشگاه و در يك جزوه جيبي به صورت يك كتاب زرد راهنما با تصوير معرفي نموديم. اين جزوه نيز روز آخر در غرفه توزيع شد. خلاصه آخر نمايشگاه، وقتي نظرسنجي بازديدكنندگان را از صندوق درآوردند، غرفه وبلاگ‌نويسي غرفه برتر اعلام شد و بنده يك سكه بهارآزادي از دست آيةالله شاه‌آبادي (پسر استاد اخلاق امام(ره)) دريافت كردم! اين طرح مال همان غرفه است!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۱۱ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN