به نام خدا

كاربرگ خام طرح پروژه‌هاي نجومي

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مؤسسه نجوم كبريانگار
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
پنج بخش اصلي براي ثبت هر طرح در نظر گرفته شده است؛ شناسنامه طرح، توجيه طرح، چكيده طرح، معرفي طرح و در نهايت، نظر كارشناس. يك ساختار استاندارد براي تنظيم تمامي طرح‌هاي پژوهشي و تحقيقاتي و حتي عملياتي و اجرايي در مؤسسه.
مسير كار ما از توليد چشم‌انداز براي مؤسسه رسيد به ايده‌پردازي و بعد هم تبديل ايده‌هاي منتخب به طرح‌هايي براي عملياتي كردن پروژه‌ها.
وقتي بر عهده بنده گذاشته شد كه طرح‌ها را بنگارم، خلاصه‌اي از جلسات برگزار شده بر مي‌داشتم و در نهايت بايد به صورت نگارش‌يافته تقديم مي‌داشتم، ابتدا اين فرم خام را توليد كردم. بر اساس اين فرم خام طرح‌ها آماده شد.
صفحه جلد اين طرح‌نامه را به سبك قديم‌هايمان درست كردم، زماني كه امكانات پرينت رنگي مثل امروز نبود، لذا جلد را يك‌بار چاپ مي‌كردند و براي هر طرح، فقط وسط آن را برش مي‌دادند تا عنوان نوشته از زير آن پيدا باشد!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۳۵ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN