به نام خدا

نمايش فارسي و انگليسي تمامي قلم‌هاي در اختيار

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴۵
فهرستي سه ستونه شامل نام قلم و دو نمونه از آن؛ يكي به فارسي و ديگري انگليسي.
هميشه در هنگام انتخاب قلم و فونت دچار مشكل مي‌شوم، چه در كارهاي گرافيكي و چه در صفحه‌بندي و نوشتارهاي تايپي، طرح‌ها و طرح جلدها. نمي‌دانم مشكل از سليقه بنده است، يا تعداد بسيار زياد فونت‌هايي كه نصب كرده‌ام. يك ماكرو نوشتم، براي MS Word كه فهرستي از قلم‌ها برايم بسازد،‌ همراه با نمونه‌اي فارسي و انگليسي، تا هر بار نياز دارم به آن نظري افكنم. شبيه آن‌چيزي كه هميشه در كتاب راهنماي زرنگار داشتيم و براي انتخاب قلم به آن مراجعه مي‌كرديم.
اين نمونه را گذاشتم براي كساني كه ممكن است با چنين مشكلي مواجه شوند و البته كد آن ماكرو را هم ضميمه كردم كه مي‌توانيد استفاده كرده و قلم‌هاي ويندوز خود را فهرست‌برداري نماييد. تعدادي ماكروي ديگر نيز به همراه آن است كه معمولاً مورد استفاده خودم بوده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۴۱ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN