به نام خدا

ريز تركيبات محتمل در تبيين رابطه دين و فن‌آوري

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: شوراي انقلاب فرهنگي
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
تمام اصطلاحات در نظر گرفته شده را كه به ۴۵ سه‌گانه مي‌رسيد، وقتي سه به سه با هم تركيب كردم، تعدادي تركيب جديد ساخته شد. اين فهرست آن تركيب‌هاست كه با استفاده از Excel درست شده و سپس به Word كپي گرديده.
قصد نداشتم از روش تعريف فرهنگستان استفاده كنم. ولي سه‌گانه‌هاي استاد حسيني(ره) را هر چه در ياد داشتم و هر چه به آن‌ها شباهت داشت و ربط به فن‌آوري جمع كردم و پس از تركيب به اين عبارات رسيدم.
البته استفاده مستقيم از اين نوشته نكرده‌ام. تنها چشمم را باز كرد به تمام احتمالاتي كه مي‌توانستم تصور نمايم، پيرامون ربط دين و فن‌آوري. در نهايت آن‌چه بايد مي‌نوشتم و تحويل مي‌دادم سند ديگري بود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۸۲ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
تركيبدوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN