به نام خدا

گمانه‌زني تركيبات محتمل دين و فن‌آوري

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: شوراي انقلاب فرهنگي
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸
همان پانزده دسته سه‌تايي از سه‌گانه‌هايي كه احتمال داده شده است در جداولي به صورت مضاف و مضاف‌اليه در‌آمده و با هم تركيب شده‌اند. به صورت تركيب‌هاي سه‌قيدي.
جداول ۲۷ خانه‌اي شما را به اين اشتباه نياندازد كه با جدول‌هاي مياني روش تعريف مواجه هستيد و در نهايت يك جدول تعريف به دست خواهد آمد. خير! در تركيب اين اصطلاحات، نظمي را كه در كتاب «روش توليد تعاريف كاربردي» ذكر شده است به كار نگرفتم.
آن روش، حلقه‌هاي مفقوده‌اي دارد و اثبات‌نشده‌هايي كه نه حجيّت آن قطعي است و نه واقع‌نمايي آن به طور كامل قابل استدلال. امّا نگاه استاد حسيني(ره) كه پيش از ورود به هر موضوعي، فضاي پيراموني آن را ترسيم مي‌كرد، وعائي كه با موضوع ارتباط دارد؛ درون، بيرون و نسبت بين آن‌ها. اين نگاه كمك بزرگي مي‌كند به شناسايي موضوع و افزايش دقت در تحليل آن.
در اين مرحله، من نيز سه‌گانه‌هايم را با هم ملاحظه كردم، تا فضاي عملكردي فن‌آوري را با دقت بيشتري نظاره كنم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۷۲ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN