به نام خدا

شاخ و برگ‌هاي اصلي درخت خاندان موشَّح

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
نموداري است كه با نرم‌افزار Ms Word طراحي شده است و از «سيدابراهيم» آغاز شده و تا جايي‌كه اطلاعات بنده بوده گسترش يافته. «سيدابراهيم» جدّ دوم بنده است.
چندين سال پيش گفتگويي با پدر پديد آمد و از گستردگي خاندان پرسيدم. ايشان هم پدر خود را كه بنده نديده بودم معرفي نمود و پدر او را كه خود نديده بود از قول پدرش معرفي كرد. خانواده را هم به طور كامل به بنده شناساند.
دوري از استان گيلان و كم سفر كردن به آن منطقه سبب شده چندان خانواده پدري را نمي‌شناختم. اين اطلاعات را كه مكتوب كردم چنين شد. البته هنگام گذاشتن بر روي اينترنت، اسامي بانوان را مختصر كردم در حرف اول كه نگراني خانواده‌ها حاصل نشود، از باب عمل به عرف. در سايت شخصي هم اگر بخشي را به عنوان «خاندان» نام نهادم، به اين سبب كه روزي يك ابزار بنويسم براي ثبت تمامي آحاد خاندان «موشَّح» كه در دوران دوري مسافت‌ها، امكان آشنايي از بين نرفته باشد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۶۹ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:
ممنونچهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷
خيلي دوست دارم اصالت خانواده موشح را بشناسمشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹
خيلي كار با ارزشي است. هر عضوي از خانواده موشح ميتواند اصالت و اجداد و كرامات آن ها را بشناسد و با اقوامي كه تا بحال نميشناخته آشنا شودشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN