به نام خدا

پيشنهاد موضوعات جمع‌آوري تصاوير براي پورتال

نوع نوشته: متفرقه
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
نسبت به دو دسته از تصاوير اعلام نياز شده است؛ مواردي براي در اختيار گرافيست‌ها قرار دادن و مواردي آماده در پورتال، براي انتشاردهندگان متن‌ها و اطلاعات سايت‌هاي وابسته.
تازه پورتال آريانيك را خريداري كرده بوديم، بعد از پرزنت‌هايي كه انجام شد از پورتال‌هاي متعدّد.
درصدد افزايش كاربرد آن در مركز مديريت و معاونت‌ها و ادارات تابعه به دنبال روش‌هايي مي‌گشتم كه كار را ساده نمايد و استفاده از پورتال را تسهيل كند. يكي از بخش‌هاي كار هم اين بود؛ تصاويري را فراهم نماييم و در اختيار تمامي واحدها بگذاريم، بخشي را آپلود نماييم روي سرور تا به سادگي قابل استفاده در صفحات سايت‌ها باشد. فهرست پيوست را از همين رو تهيه كردم و تحويل مدير محترم فن‌آوري مركز دادم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۵۴ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN