به نام خدا

گزارش جلسه با كارشناسان معاونت امور طلاّب

نوع نوشته: گزارش مديريت
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
متني است كه به صورت خلاصه محورهاي موضوعات طرح شده در جلسه مشترك را بيان كرده است. هدف از اين جلسه بررسي نيازهاي نرم‌افزاري معاونت مزبور بوده است.
مهندس، مدير فن‌آوري اطلاعات وقت، از بنده خواست در اين جلسه شركت كنم، جلسه‌اي كه معاونت امور طلاّب درخواست آن را داده بود. ايشان اصرار داشت كه اين مهم را بنده به انجام برسانم.
سر وقت معيّن به مركز مديريت رفتم و در جلسه حاضر شدم. بنده به نمايندگي از فن‌آوري اطلاعات مركز و سه نفر در مقابل من نشسته، به نمايندگي از معاونت امور طلاّب. هنوز چند كلمه‌اي صحبت نكرده بوديم كه شمشيرهايشان را كشيدند و حمله كردند! من هم كه در گذشته فن‌آوري اطلاعات هيچ نقشي نداشتم، عرض كردم كه مطالبات و انتقادات‌شان را به طور كامل منتقل خواهم كرد به مسئولين مربوطه.
تمام جلسه را ضبط كردم و به صورت CD تحويل دادم. اين گزارش را هم نوشتم كه اجمال گفتگوها روشن باشد. معترض بودند كه بسياري از فعاليت‌هايشان هنوز مكانيزه نشده و بسياري از نرم‌افزارهاي قبلي جوابگوي نيازهايشان نيست.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۹۸ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN