به نام خدا

پاسخ به پرسش‌هاي تدوين چشم‌انداز فن‌آوري اطلاعات در حوزه دين

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: شوراي انقلاب فرهنگي
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
ده پرسش است كه پاسخ‌ها در ذيل آن‌ها ذكر شده. هدف از پرسش‌ها، جمع‌آوري نظرات كارشناسان براي استفاده در تدوين چشم‌انداز مورد نظر مي‌باشد.
همان دوستي كه در يكي از كميته‌هاي شوراي انقلاب فرهنگي دستي بر آتش دارد، پرسش‌ها را ايميل كرد و خواست پاسخ دهم. بنده نيز از تجربيات اينترنتي خود بهره بردم و دانشي را كه در فرهنگستان علوم اسلامي فرا گرفته بودم از شيوه‌هاي تحليلي استاد حسيني(ره)، با آن‌چه از اطراف و اكناف ديده و شنيده در قالب متدهاي آناليز، به هم آميختم و همگي را در پاسخ به پرسش‌ها به كار گرفتم.
در زمان كوتاهي آماده شد و براي دوست ارسال كردم. اطلاعي به بنده نداد كه چه شد و چه خواهد شد. عادت به تفحص‌هاي اين‌چنيني هم ندارم. غرض اداي تكليف است كه اگر واقع شود، كفايت كند و نتيجه بر عهده نيست.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۱۰ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN