به نام خدا

طبقه‌بندي عناوين دسترسي به سايت

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: مؤسسه پژوهشي فرهنگي انقلاب اسلامي
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
سايت «خامنه‌اي.ايران» بررسي شده و عناوين منوهاي سايت در يك نمودار نمايش داده شده است.
اين نمودار استخوان‌بندي منوهاي دسترسي به اطلاعات را نشان مي‌دهد. با يك نگاه مي‌توان دريافت كه در صفحه اول اين سايت شش ابزار دسترسي به اطلاعات تعبيه شده است.
سفر مشهد خيلي خوش گذشت. حدود پنجاه شصت نفري بودند با ما. قرار بود تقطيع و نمايه‌زني اطلاعات را فرا بگيرند و با اصطلاح‌نامه‌نويسي نيز آشنا شوند. سه چهار استاد هم دعوت كردند براي آموزش اين گروه.
بنده حقير سراپاتقصير را هم قاطي استادها فرستادند به اين سفر ده روزه، در ماه مبارك رمضان. سنگ بناي آشنايي بنده با اين بزرگوار همان‌جا نهاده شد و مدتي بعد خواستند نظري در رابطه با ارتقاء ساختار محتوايي سايت تقديم‌شان نمايم.
ابتدا بايد شناخت از ساختار موجود ايجاد مي‌كردم براي خود و اين نمودار دسترسي‌هاي ارتباطي موجود را نمايش مي‌دهد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۶۶۷ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:
علاقهيكشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN