به نام خدا

پيشنهاد اصلاح عناوين اصلي سايت مجمع - نگارش پنجم

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مجمع جهاني اهل بيت (ع)
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۷
تمام عناوين سايت در هشت محل جانمايي شده‌اند، منوهايي كه در قسمت‌هاي مختلف صفحه اصلي قرار گرفته و كاربر را به بخش مورد نظر هدايت مي‌كند؛ چسبيده به سقف (منتهي‌اليه بالاي صفحه)، بالا راست، بالا وسط، بالا چپ، كناره راست، كناره چپ، وسط و پايين.
در گام اول تمامي محتواي قابل ارائه در سايت را احصاء نمودم و در اين مرحله محل هر محتوا يا عنوان آن در صفحه اصلي را مشخص كرده‌ام. بنابراين آن‌چه در اين نوشته ديده مي‌شود در حقيقت محل قرارگيري هر اطلاع است در سايت. اين‌كه كاربر به محض ورود به صفحه اول سايت چه چيزهايي را در كجا خواهد ديد و چه منوهايي چه نوع دسترسي‌هايي را بر چه اساسي ايجاد مي‌نمايند.
در نهايت بر اساس همين الگو، نمودارها و تصاوير شماتيكي از صفحه اول سايت ايجاد كردم. پس از بررسي‌هاي مختلف و جلسات مشترك، اين جانمايي را نهايي كرديم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۳۳۶ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ945با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN