به نام خدا

تعامل در اصلاح سايت نشريه امتداد

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مؤسسه طلايه‌داران نور آفاق
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
درخواست اصلاحات توسط نماينده كارفرما اعلام شده و مجري نظر خود را ذيل مطالب كارفرما ذكر نموده است.
آن‌چه با رنگ قرمز و زيرخط‌دار نوشته شده از مجري است.
قصه بسيار ساده است. سايتي را كه سال ۱۳۸۵ در تعطيلات عيد نوروز براي امور اساتيد نهاد طراحي كرده بودم، بسيار روان كار مي‌كرد و راحت بود. مي‌توانست هر تعداد نشريه هم مديريت كند. از همان الگويي استفاده كردم كه بعدها توسعه داده شده و براي شهرهاي ايران پيشنهاد شد، در وبرايت به كار گرفته شد و اخيراً هم سامانه مديريت اطلاعات پويا را بر همان اساس نوشتم.
هم‌حجره‌اي سابقم سردبير نشريه‌اي بود بسيار ممتاز و درخشان و ارزشي. قصد داشت سايتي براي نشريه داشته باشد. پيشنهاد كردم تا زمان طراحي سايت، نسخه‌اي از maarefmags را به كار بگيرند. ۲۰۰ تومان گرفتم و گرافيك آن را تغيير دادم و برايشان نصب كردم. اسمش را هم گذاشتم emtedadmags. مدتي پس از تحويل هم دوستان خواستند اصلاحاتي انجام شود كه اين نوشته برايم ايميل شد.
امروز كه در حال نوشتن اين توضيحم، سايت نشريه معارف تغيير كرده و ديگر مربوط به بنده نيست، ولي نشريه امتداد همچنان از همان سايتي كه قرار بود موقتي باشد استفاده مي‌كند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۵۴ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN