به نام خدا

كاربرگ مشخصات توليدكنندگان نرم‌افزار

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران
تاريخ نگارش: پاييز ۱۳۸۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
اطلاعات مربوط به نرم‌افزار در سه سرفصل: مشخصات نرم‌افزار و مسئوليت و مشخصات توليدكننده دسته‌بندي شده است. در نهايت هم بخشي براي ثبت توضيحات اضافه.
روزي كه مسئوليت نرم‌افزار حوزه علميه خواهران را برعهده گرفتم، پيشنهادم اين بود كه عده‌اي را آموزش دهيم و به كار برنامه‌نويسي بگماريم. چهار نفري را آورديم و آموزش داديم، چهار پروژه اوليه هم تعيين شد. هدف اصلي ما توليد انواع بانك‌هاي اطلاعاتي براي حوزه علميه. آن زمان هم برنامه‌نويس واقعاً قحط بود، خيلي كم پيدا مي‌شد و اگر مي‌شد به سادگي حاضر به كار نمي‌شد. كار زياد بود و كاركُن كم! براي توليد فرم‌ها و كاربرگ‌ها هم يك نفر را آورديم و نام واحدش را گذاشتيم «فرآوري اطلاعات». امّا آن بنده خدا هم نياز به آموزش داشت و اين‌كاره نبود اصالتاً. پس فرم‌هاي اوليه را خود طراحي كردم، شبيه به همين نمونه پيوست. تا او هم راه افتاد و شروع كرد به ساماندهي اطلاعات. او بايد داده‌ها را ساختارسازي مي‌كرد و فرآيند توليد و جمع‌آوري اطلاعات و ورود آن به بانك‌ها را مديريت مي‌نمود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۶۷ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN