به نام خدا

كاربرگ مشخصات توليدكنندگان نرم‌افزار

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران
تاريخ نگارش: پاييز ۱۳۸۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
اطلاعات مربوط به نرم‌افزار در سه سرفصل: مشخصات نرم‌افزار و مسئوليت و مشخصات توليدكننده دسته‌بندي شده است. در نهايت هم بخشي براي ثبت توضيحات اضافه.
روزي كه مسئوليت نرم‌افزار حوزه علميه خواهران را برعهده گرفتم، پيشنهادم اين بود كه عده‌اي را آموزش دهيم و به كار برنامه‌نويسي بگماريم. چهار نفري را آورديم و آموزش داديم، چهار پروژه اوليه هم تعيين شد. هدف اصلي ما توليد انواع بانك‌هاي اطلاعاتي براي حوزه علميه. آن زمان هم برنامه‌نويس واقعاً قحط بود، خيلي كم پيدا مي‌شد و اگر مي‌شد به سادگي حاضر به كار نمي‌شد. كار زياد بود و كاركُن كم! براي توليد فرم‌ها و كاربرگ‌ها هم يك نفر را آورديم و نام واحدش را گذاشتيم «فرآوري اطلاعات». امّا آن بنده خدا هم نياز به آموزش داشت و اين‌كاره نبود اصالتاً. پس فرم‌هاي اوليه را خود طراحي كردم، شبيه به همين نمونه پيوست. تا او هم راه افتاد و شروع كرد به ساماندهي اطلاعات. او بايد داده‌ها را ساختارسازي مي‌كرد و فرآيند توليد و جمع‌آوري اطلاعات و ورود آن به بانك‌ها را مديريت مي‌نمود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۴۷ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN