به نام خدا

سند راهبري فن‌آوري اطلاعات

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۱
تمام متن در هشت سرفصل اصلي نظم يافته كه پانزده زيرفصل را پوشش داده‌اند.
سرفصل‌هاي اصلي عبارتند از: مقدمه، اصطلاحات و تعاريف، طرح‌ريزي وضع مطلوب، چشم‌انداز، اهداف آرماني، تحليل وضع موجود، اصول راهبردي و راهكارهاي برنامه‌ريزي و بودجه‌گذاري.
حكايت عجيبي است، توليد يك‌شبه اَسناد خودش يك داستان مفصل است و سر درازي دارد و نمي‌خواهم اين‌جا سر خواننده را درد بياورم.
مديريت عوض شده و ايشان نيز دوستي پرقدمتي با بنده دارد. گفتگويي كرديم و در پس آن خواست تا چنين سندي تنظيم شود. عرض كردم اين در صلاحيت يك شوراي راهبردي است و گروهي انديشمند كه اگر بنده كمترين لايق باشم، در حدّ يكي از آنان، نه بيشتر، در جلسات كارشناسي حاضر شده و محصول بايد از عمق نگاه جمعي استخراج شود. امّا همان بهانه هميشگي، فرصت نيست و بايد چيزكي ارائه شود به سرعت. به سمع قبول پذيرفتم به شرط آن‌كه تنها پيش‌نويسي تلقّي شود براي ارائه به كارشناسان عالي‌رتبه.
هنگام تحويل هم فرمودند اگر بي‌نام شما منتقل شود بهتر است و از دردسر دور. عرض كردم نام من قابل نيست، برداريد و هر چه مي‌خواهيد بگذاريد. ديگر از سرنوشت آن بي‌خبرم. حتي يك‌بار هم نپرسيدم كه چه شد، از ترس اين‌كه همان جوابي را بشنوم كه آزارم مي‌دهد!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۵۷ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
عاليچهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN