به نام خدا

برنامه كوتاه‌مدت بهينه‌سازي بخش اطلاعات سايت مركز

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
در سه بخش؛ داده‌هاي موجود، فعاليت‌هاي باقي‌مانده و مسئوليت‌ها و تقسيم كار، نظم يافته است.
سيصد ميليون تومان تكفا پول داد تا توليد اطلاعات شود در مركز. هزينه آن بر عهده معاونت اطلاع‌رساني بود و از اختيارات بنده خارج. من و همكارانم وظيفه داشتيم امكانات فني سايت را آماده نماييم تا آن اطلاعات در اين ظرف ريخته شود كه كرديم. ولي اطلاعات در قد و قواره مناسب نبود و چيزي دستمان را نگرفت.
پس از چندسال مدير فني جديد دعوت كرد كه بيا و كمك كن براي توليد اطلاعات. رفتم و ديدم و هنوز نمايه‌سازي براي اطلاعات يك بن‌بست بود در مركز. جلسه‌اي گرفتيم كه به راهي درست دست يابيم. در پس اولين جلسه، اين كارها را فهرست كردم و دادم خدمت دوستان كه پي‌گيري فرمايند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۲۶ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN