به نام خدا

پيش‌بيني الزامات پيش‌رو در طراحي الگو براي آموزش ديني

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: شوراي انقلاب فرهنگي
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
چهار متغيّر اصلي آموزش فهرست شده؛ آموزش‌دهنده، آموزش‌گيرنده، ابزار ارتباط آموزشي و محتواي آموزشي.
بر اساس اين چهار عنصر اصلي، جدولي تهيه شده و احتمالات زيرفصل‌هاي هر كدام را طرح نموده و فضاي مطالعاتي و پژوهشي را براي دست‌يابي به الگوي آموزش ديني در فضاي اينترنت ترسيم كرده است.
دوستي كه در شورا فعاليت داشت، در يكي از كميته‌هاي آن، ظاهراً كميته دين و فاوا، دعوتي كرد و گفتگويي آغازيد. مطلبي پيرامون الگويي براي آموزش در اينترنت. خواست تا آن‌چه در نظر دارم عرضه كنم. نشستم و فكر كردم و از ريشه به قضيه نگاه، كاري كه مي‌توانستم بررسي عناصر اصلي آموزش و ترسيم آن در فضاي اينترنت بود. لذا اين سه صفحه را نگاشتم و گستره كار را نشان دادم و جدولي كشيدم كه اگر عناصر درون آن تعريف شود، وضعيت آموزش سايبري را شفاف مي‌كند.
در پايان نيز با ذكر دو نكته توضيحي متن پايان يافته است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۰۷ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN